68463. Tonni Hørning (f. 1941): Komposition

Serigrafi 83/100, sign. Hørning samt dateret 79.
Indrammet bag glas: 85 x 64 cm.

Varenr 68463

3 Juli 2019 20:05

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms