68464. Tonni Hørning (f. 1941): Tre kompositioner (3)

To serigrafier, sign. Hørning samt dateret 78.
Indrammede bag glas: 42 x 32 cm.
Serigrafi, sign. Hørning samt dateret 76.
Indrammet bag glas: 33 x 26 cm.

Varenr 68464

3 Juli 2019 20:06

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 700 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18373700 DKK2019-07-03 20:03
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms