68465. Philip Braham (f. 1959): "A lost summer"

Olie på papir, usign. 35 x 48 (54 x 66,5) cm.

Varenr 68465

3 Juli 2019 20:06

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.200 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

183731.200 DKK2019-07-03 20:03
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms