68451. Jeppe Hagedorn-Olsen: Landskab ved Torup Strand

Olie på lærred, sign. Hagedorm 51 x 63 (68 x 80) cm.

Varenr 68451

3 Juli 2019 20:06

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 800 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 800 DKK

GRONNEGADE800 DKK2019-07-03 20:02
17256750 DKK2019-07-03 20:02
9595450 DKK2019-06-26 22:17
18209425 DKK2019-06-26 20:31
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms