68470. Olivia Holm-Møller (1875-1970): Fjordparti

Olie på lærred, sign. OHM. 34 x 41 (42 x 49) cm.

Varenr 68470

3 Juli 2019 20:07

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.300 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

215271.300 DKK2019-07-03 20:05
149371.200 DKK2019-07-03 19:04
3401.100 DKK2019-07-02 22:12
265991.100 DKK2019-07-03 15:50
19178600 DKK2019-07-03 11:07
18968400 DKK2019-06-28 08:41
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner