68468. Pierre Alechinsky (f.1927): litografi Ancrage d'encre

Sign. Alechinsky og numm. 19/99, litografi i farver 57 x 40 cm

Varenr 68468

3 Juli 2019 20:07

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.400 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

41652.400 DKK2019-07-03 19:54
275442.200 DKK2019-07-03 15:07
285161.400 DKK2019-07-02 20:29
266421.300 DKK2019-07-01 10:13
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms