68462. Mette Nielsen: Komposition

Olie på lærred, usign. 153 x 267 (159 x 274) cm. Mindre afskalninger.

Varenr 68462

3 Juli 2019 20:08

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt