68344. A. Jensen: Røde og hvide roser i vase

Olie på lærred.38 x 33 cm. Sign. A. Jensen 1922

Varenr 68344

3 Juli 2019 20:08

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25809400 DKK2019-07-03 08:49
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner