68344. A. Jensen: Røde og hvide roser i vase

Olie på lærred.38 x 33 cm. Sign. A. Jensen 1922

Varenr 68344

3 Juli 2019 20:08

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25809400 DKK2019-07-03 08:49
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms