67517. Hans Nikolaj Hansen (1853-1923): Radering med todelt motiv; kunstneren ved sin skitseblok foroven og forneden en mand ridende på et vinget væsen foran en gruppe tilskuere

Dateret 1911. Sign. utydeligt og med håndskreven dedikation. Lysmål 32 x 24 cm. Lakeret træramme med lys intarsia

Varenr 67517

3 Juli 2019 20:09

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms