67518. Paulus Potter: Liggende ko

Radering. Beskåret. Proveniens ifølge påskrifter på bagsiden Emil Blochs og Næsseslottets Samling. Beskåret, bladets mål 26 x 30 cm, rammemål 32 x 36 cm

Varenr 67518

3 Juli 2019 20:10

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms