67693. Leo Estvad (1902-1986): Landskab med sti gennem træer

Sign. Estvad, olie på lærred, 92 x 72 cm

Varenr 67693

3 Juli 2019 20:10

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms