68385. August Valdemar Tørsleff (1884-1964: Portræt

Olie på lærred, portræt tidligere chefredaktør for Dagbladet Børsen, antagelig Hendrik Preben Saxtorph Stein (1901-1944). Sign. Tørsleff. 84 x 70 (101 x 87) cm.

Varenr 68385

3 Juli 2019 20:11

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms