68321. Mogens Ege (1892-1946): Parti fra Hammershus og Udsigt fra Christansø (2)

Olie på lærred. Sign. Mogens Ege. 50 x 68 og 48 x 68 cm

Varenr 68321

3 Juli 2019 20:12

Vurdering 1500 DKK

26579750 DKK2019-06-30 20:34
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms