68356. Gertrud de Val-Liner (1899-?): Klippekyst

Olie på lærred. 34 x 46 cm. Sign. g. de val 1939

Varenr 68356

3 Juli 2019 20:13

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24205400 DKK2019-06-26 19:28
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms