68358. Monogramist: Personer på bænk

Olie på lærred. 35 x 44,5 cm. Sign. EL 39

Varenr 68358

3 Juli 2019 20:13

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt