66190. N. P. Bolt: Papegøje

Olie på pap, 37 x 32 cm. Sign. Bolt 1921

Varenr 66190

3 Juli 2019 20:14

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms