67840. Mogens S. Andersen: Gult hus i landskab

Olie på lærred, 79 x100 cm. Sign. Mogens S. Andersen

Varenr 67840

3 Juli 2019 20:15

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

281991.000 DKK2019-07-03 18:47
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms