68431. Peter Bonde (f. 1958): "Oxyderet landskab"

Nixed media, signeret, betaget og dateret 18.04.88 på bagsiden. Indrammet 127,5 x 127,5 cm.

Varenr 68431

3 Juli 2019 20:15

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 3.200 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

149373.200 DKK2019-07-03 19:03
275273.000 DKK2019-06-26 23:21
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms