66449. Ubekendt kunstner: Byparti med bro over flod

Akvarel, 19 x 30 cm. Usign. Frankrig?

Varenr 66449

3 Juli 2019 20:16

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt