67765. Ubekendt tysk maler: Opstilling med pragtbæger og frugter

Olie på lærred, sign. Mél Otté pxt. Berlin, 67 x 98 cm.
Mindre hul i lærred

Varenr 67765

3 Juli 2019 20:17

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms