67074. Samuel Henriques (1821-1893): En bissekræmmer gør sine kortkunster

Olie på lærred, sign. Samuel Henriques og utydeligt dateret. 49 x 58 cm

Varenr 67074

3 Juli 2019 20:18

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms