67023. Christian Thørrestrup (1823-1892): Interiør med violinspiller

Olie på lærred. Sign. C. Thørrestrup 64. 43 x 36 cm. På bagsiden C. Thørrestrup 1864

Varenr 67023

3 Juli 2019 20:18

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.000 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

209321.000 DKK2019-06-27 23:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner