67023. Christian Thørrestrup (1823-1892): Interiør med violinspiller

Olie på lærred. Sign. C. Thørrestrup 64. 43 x 36 cm. På bagsiden C. Thørrestrup 1864

Varenr 67023

3 Juli 2019 20:18

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

209321.000 DKK2019-06-27 23:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms