67570. Frants Landt (1885-1976): Marine med sejlskibe

Olie på lærred, 62 x 52 cm. Sign. Fr. Landt 1921

Varenr 67570

3 Juli 2019 20:19

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms