67970. Oscar Matthiesen (1861-1957): Parti fra København

Holmens kanal med Christiansborg og Børsen i baggrunden. Olie på lærred, sign. monogram samt dateret 1933. 50 x 67 (62 x 79) cm. Enkelte afskalninger.

Varenr 67970

3 Juli 2019 20:19

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21527400 DKK2019-07-03 20:11
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms