68473. Ubekendt kunstner: Portræt af Mathilde Grundtvig

Olie på lærred, usign. 46 x 68 (58 x 50) cm.

Varenr 68473

3 Juli 2019 20:20

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms