68469. Albert Naur (1889-1973): Opstilling med blomster

Olie på lærred, sign. Naur samt dateret 53. 45 x 33 ( 62 x 50) cm.

Varenr 68469

3 Juli 2019 20:23

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 500 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21527500 DKK2019-07-03 20:17
NIV2030500 DKK2019-07-03 20:21
18423400 DKK2019-07-01 19:28
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner