68469. Albert Naur (1889-1973): Opstilling med blomster

Olie på lærred, sign. Naur samt dateret 53. 45 x 33 ( 62 x 50) cm.

Varenr 68469

3 Juli 2019 20:23

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21527500 DKK2019-07-03 20:17
KATEH500 DKK2019-07-03 20:21
18423400 DKK2019-07-01 19:28
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms