67303. Helle Allpass m.fl.: To skåle og en lågskål (3)

Skål med krave og brun/hvid glasur, sign. Allpass, diam 12, H. 8,5 cm. Blåglaseret skål af tyndt lertøj med fliget kant, usigneret nummereret 38, H. ca. 8 cm samt en lågskål med brunlig glasur, usigneret. Diam. 17,5 og H. 13 cm

Varenr 67303

3 Juli 2019 20:26

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms