67525. Dansk Louis XVI stol

Udskåret, delvis forgyldt stel med tovsnoninger, volutte armlæn, på kopstykek rose med blade. Lyst blåt silkebetræk med blomster (slidt). Ryghøjde 98, B. 68 cm

Varenr 67525

3 Juli 2019 20:54

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms