68497. Tre kinesiske vaser heraf to som bordlamper (3)

H. 28,5 cm. To omgjort til bordlamper, begge med skærme og base af udskåret træ. H. 64-66 cm inklusiv skærme. Slitage på skærme.

Varenr 68497

3 Juli 2019 21:15

Vurdering 3000 DKK

162163.400 DKK2019-07-03 21:13
245563.200 DKK2019-07-03 21:13
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms