67358. Eternamatic: To vintage damearmbåndsure (2)

Urhuse af forgyldt. Begge med brugsslitage.
Auktionshuset indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr 67358

3 Juli 2019 21:24

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms