64646. Vincenti & Cie: Fransk kaminur af forgyldt bronze, 19. årh.

Prydet med person og blomster. Hvid emaljeret urskive med romertal. Optæksnøgle og pendul medfølger. H. 39 cm.
Auktionshuset indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr 64646

3 Juli 2019 21:29

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms