68373. Perter J. Lassen: Fire Montana moduler (4+2)

Lakeret MDF. To moduler H. 69,5, B. 69,5, D. 38 cm samt to moduler H. 69,5, B. 69,5, D. 30 cm. To soler H. 7,5, B. 69,5, D. 28 cm. Brugsslitage, ridser.

Varenr 68373

3 Juli 2019 19:32

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner