68461. Erling Jørgensen (1905-1977): Konkret komposition

Olie på lærred, sign. Erling Jørgensen 1957. 73 x 100 (77 x 104) cm.
Afskalninger.

Varenr 68461

3 Juli 2019 19:46

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

189681.500 DKK2019-06-28 08:39
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms