68461. Erling Jørgensen (1905-1977): Konkret komposition

Olie på lærred, sign. Erling Jørgensen 1957. 73 x 100 (77 x 104) cm.
Afskalninger.

Varenr 68461

3 Juli 2019 19:46

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.500 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

189681.500 DKK2019-06-28 08:39
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner