66994. Erik A. Frandsen: Komposition med kvindeskikkelse

Litografi, rammemål 79 x 60 cm. Sign. 93 187/300

Varenr 66994

3 Juli 2019 19:49

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms