67743. Ubekendt kunstner: "Hommage a Botero"

Olie på lærred, 40 x 29,5 cm. Usign. Betegnet på bagsiden "Hommage a Botero"

Varenr 67743

3 Juli 2019 19:50

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms