68379. Per Kirkeby (1938-2018): Komposition

Litografi 161/200, sign. PK og dateret 85.
Indrammet bag glas: 93 x 69 cm.

Varenr 68379

3 Juli 2019 19:54

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.100 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 800 DKK

41651.100 DKK2019-07-03 19:52
285281.000 DKK2019-07-03 19:51
24903650 DKK2019-07-03 17:00
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms