68286. Jeppe Eisner (f. 1952): "Hovedaktionærer"

Olie på lærred, sign. Jeppe Eisner. 95 x 105 (99 x 109) cm.

Varenr 68286

3 Juli 2019 19:51

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms