68287. Corneille (1902-2010): "Fugl Phønix"

Litografi 108/120, sign. Corneille og dateret 1988.
Indrammet bag glas: 102 x 106 cm.

Varenr 68287

3 Juli 2019 19:52

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 3.000 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

285083.000 DKK2019-06-29 21:35
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms