68288. Pierre Alechinsky (f. 1927): Litografi

423/500, sign.
Indrammet bag glas: 94 x 72 cm.

Varenr 68288

3 Juli 2019 19:55

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 3.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

41653.000 DKK2019-07-03 19:53
285252.800 DKK2019-07-03 19:52
182091.600 DKK2019-06-26 20:28
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms