68289. Erik Øckenholt (f. 1961): "The photographer"

Olie på lærred, sign., stedbetegnet og dateret Erik Torp Øckenholt N.Y. 1992. 141 x 122 (143,5 x 124,5) cm.

Varenr 68289

3 Juli 2019 19:52

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 2.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 4000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

JOACHIM2.000 DKK2019-06-27 19:21
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner