68289. Erik Øckenholt (f. 1961): "The photographer"

Olie på lærred, sign., stedbetegnet og dateret Erik Torp Øckenholt N.Y. 1992. 141 x 122 (143,5 x 124,5) cm.

Varenr 68289

3 Juli 2019 19:52

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 2.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

JOACHIM2.000 DKK2019-06-27 19:21
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms