68300. Bent Holstein (f. 1942): "Cairo Stillife II"

Olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret 1985 på bagsiden. 100 x 81 (104 x 85) cm.

Varenr 68300

3 Juli 2019 19:53

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms