68308. Antje Reihs: Komposition

Olie på lærred. 70 x 63,5 cm. Sign. bagside Antje Reihs - 2000

Varenr 68308

3 Juli 2019 19:53

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 750 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

LAURA13750 DKK2019-07-03 17:30
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms