68345. Axel Bentzen (1893-1952): Landevej

Olie på lærred. 60 x 70 cm. Sign. AB

Varenr 68345

3 Juli 2019 19:54

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 4.500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

105024.500 DKK2019-07-03 19:51
285244.000 DKK2019-07-03 19:01
GRONNEGADE1.800 DKK2019-07-03 13:07
3401.700 DKK2019-07-02 22:11
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms