68290. Annette Wier (f. 1962): Mixed media

Sign. Annette Wier samt dateret 1995.
Indrammet bag glas: 161 x 111 cm

Varenr 68290

3 Juli 2019 19:55

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms