67133. Ubekendt kunstner: To raderinger (2)

Begge 53/100, sign. Koch samt dateret 84. Indrammede bag glas: 70,5 x 58,5 cm.

Varenr 67133

3 Juli 2019 19:55

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms