67959. Ubekendt kunstner: Tre raderinger (3)

Alle tre 53/100, sign. Koch samt dateret 84. Indrammede bag glas: 70,5 x 58,5 cm.

Varenr 67959

3 Juli 2019 19:55

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms