67053. Carl Henning Pedersen (1913-2007): Maskekomposition

Litografi fra Firenze mappen. Rammemål 77 x 67 cm. Tryksign. 6171/10000

Varenr 67053

3 Juli 2019 19:56

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms