67839. Yasse Tabuchi: Komposition

Litografi, 43,5 x 56 cm. Sign. Yasse Tabuchi 34/50

Varenr 67839

3 Juli 2019 19:58

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms