67810. Kai Grunth (1885-1961): Opstilling med krukker på et bord

Olie på lærred. Sign. Kg. 96 x 60 cm.
Proveniens: Kunstnerens familie

Varenr 67810

3 Juli 2019 19:59

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms