67831. Kai Grunth (1885-1961): Parti fra Gudhjem

Olie på lærred. Usign. 100 x 120 cm.
Proveniens: Kunstnerens familie.
Krakeleringer

Varenr 67831

3 Juli 2019 20:00

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms